Ситуацію вивчатимуть члени комісії Громадської Ради

Питання реорганізації стоматологічної поліклініки було винесене на розгляд Громадської Ради. На засідання були запрошені керівники медичних закладів – Микола Старішко (стоматологічна поліклініка) , Сергій Олійник (міська лікарня №1), начальник відділу охорони здоров’я Юлія Дейнеженко та начальник фінансового управління міської ради Раїса Роїк.

Нагадаємо, що 16 січня під час позачергового пленарного засідання депутати міської ради прийняли рішення про реорганізацію стоматологічної поліклініки. В результаті такої реорганізації стоматологія тепер не буде самостійним комунальним закладом, а відділенням міської лікарні. Члени Громадської ради намагались з’ясувати, з якою метою проводиться така реорганізація та яку економію коштів дасть міському бюджету.

Раніше міський голова озвучував цифру економії у 2 млн грн. Цифри, озвучені під час засідання Громадської ради дещо відрізнялись. Тому розібратись із питанням вирішили самотужки. Цікавило також громадськість чи було анонсовано розгляд такого важливого питання заздалегідь на офіційному сайті міськвиконкому та чи обговорювалось під час депутатських комісій як того вимагає регламент. Висновки обіцяють оприлюднити під час наступного засідання.

Керівник стоматологічної поліклініки Микола Старішко вважає, що закриття комунального підприємства та переведення стоматологічної поліклініки у відділення першої міської лікарні призведе до знищення стоматології в місті. Начальник відділу охорони здоров’я запевняє, що якість надання стоматологічних послуг не постраждає.