За місяць секс працівниці заробляли до 30 тис. грн 

Про це повідомляє Муніципальна ванрта на своїй сторінці у Фейсбук

«До Муніципальної Варти надійшло звернення, у якому громадяни скаржаться на спроби притягнення неповнолітніх дівчат до зйомок відео еротичного характеру. Також через мережу Internet нам було надано фото-докази діяльності в Павлограді он-лайн порно-студії.

Відео з елементами порнографії за участю дівчат транслюють у мережі Internet за допомогою веб-камер. Моделі отримують за це грошову винагороду, що коливається в залежності від кількості сеансів від 15 до 30 тисяч гривень на місяць. За першим підрахунком, у нашому місті працює до десяти дівчат-моделей, а також діє обладнана студія.

Секс-працівниць попередньо підшукують із кола знайомих, психологічно обробляють, та навчають розміщувати відео порнографічного характеру на спеціальних сайтах, яке у подальшому збувають за плату.

На жаль, дані особи не лише самі залучаються до протизаконної діяльності, а й активно розповсюджують інформацію серед однолітків та неповнолітніх, про варіанти легко та швидко заробити значні суми коштів. Приманкою служить також обіцянка, що це відео будуть продавати ЛИШЕ закордонним покупцям, і в рідному місті про їх діяльність ніхто не дізнається.

Ми перевірили отриману інформацію, і вона, на жаль, підтвердилась. В Україні це нове явище набирає обертів в основному у великих містах, але як бачимо вже є і в Павлограді.

Дане інформаційне повідомлення є публічною заявою про скоєння кримінального злочину. Кваліфікацію та обставини злочину мають встановити компетентні органи», – йдеться у повідомленні.