Павлоградський відділ реєстрації актів цивільного стану 14 лютого, у День закоханих, працюватиме з 08 ранку й до опівночі

 За повідомленням керівника відділу Оксани Ромашкіної, станом на 07 лютого узаконити свої стосунки в День закоханих вирішили 7 пар. Саме стільки подано заяв. Зареєструвати свої стосунки 14 лютого можна і в терміновому порядку, у день подання заяви, якщо для цього є вагомі підстави.

«Хто не встиг, то може подати заяву 14 лютого, а розписатись можуть ті, у кого є сумісні діти, або ж є довідка про вагітність нареченої. Тоді ми можемо розписати у цей же день, коли вони до нас прийдуть», – розповіла Оксана Ромашкіна.

За її словами минулого року Павлоград побив рекорди за кількістю пар, котрі узаконили свої стосунки у День закоханих. Таких було 22 пари.

«В минулому році остання пара в День закоханих розписувалась о 22.00, а останню заяву подавали о 23.45. Хоча завчасно подали заяви лише 7 пар, а всього розписали 22 пари. Тобто прийшли пари, в котрих були сумісні діти чи вагітність нареченої. У цей день зазвичай більше розписуються, аніж в інші дні», – додала Оксана Ромашкіна.