Напруга в електромережах відповідатиме прийнятим стандартам

За повідомлення начальника Павлоградського РЕМу Віктора Аніканова в декотрих районах Павлограда розпочнуться роботи по ремонту електромереж.

«У зв’язку із систематичними скаргами на якість електроенергії від жителів вулиць Національна, Ковпака, пров. Щасливий, Плеханова, Бабушкіна, Мазепи, Дніпровська (ТП-21), Сірка, Яворницького, Артільна, Лугова, Лесі Українки (ТП 166), розроблені заходи на приведення рівня напруги у відповідність з прийнятим стандартом. Починаючи з 17 лютого до 31 березня 2020 року будуть проводитись роботи з реалізації зазначених заходів. Дані роботи не будуть виконуватись у вихідні та святкові дні та в період мінусових температур», – інформує Віктор Аніканов.

За його словами також буде виконуватись заміна аварійного проводу з 18.02. 2020 по 28.02.2020. Внаслідок цього будуть знеструмлені мешканці вулиць Прибера, Богуславська, Широка, Донецька, Сковороди, Тичини, Тимірязєва, Павлоградська, Фестивальна, Павлова, Попова, пров. Річний. Час проведення робіт: з 08.30 до 17.30. Роботи обіцяють проводити лише в буденні дні.