Розмір штрафу – від 10,2 тис.грн до 25,5 тис. грн 

За повідомленням Павлоградського відділу державного архітектурно-будівельного контролю останнім часом багато звернень громадян до виконавчого комітету з приводу проведення робіт з реконструкції квартир мешканцями багатоквартирних житлових будинків.

«Одразу попереджаємо, що реконструкція квартир без розроблення проєкту сертифікованим спеціалістом (головним інженером або архітектором) та без одержання відповідного дозвільного документа у відділі державного архітектурно-будівельного контролю є адміністративним правопорушенням відповідно до ст.96 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Штрафні санкції від 10,200 до 25,500 тис грн», – йдеться у повідомленні.

Виключенням тільки є роботи з переобладнання та перепланування житлового будинку і житлового приміщення, виконання яких не передбачає втручання в огороджувальні та несучі конструкції або інженерні системи загального користування (п.1 постанови КМУ від 07.06.2017р. №406). Але визначити та віднести конструкції будинку до тієї чи іншої категорії повинен фахівець з технічного обстеження будівель та споруд.

За більш детальними роз’ясненнями можна звертатись до відділу ДАБК
вул. Соборна,95, к.104 та 105
тел. 066-085-55-49