А в дитсадках не виконуються норми харчування та переповнені групи

Ці та інші порушення виявлені Павлоградським міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби упродовж 2019 року. Всього минулоріч було проведено 100 планових перевірок. Були охоплені лікувально-профілактичні заклади, дошкільні навчальні заклади, заклади громадського харчування, роздрібної торгівлі, промислові підприємства, господарства, де здійснюють розведення тварин та підприємства, що займаються забоєм тварин.
Розповів керівник Павлоградського міськрайонного управління Держпродспоживслужби Олександр Назарець.

«Під час проведених заходів встановлено, що майже усі лікувальні заклади регіону мають недостатню матеріально- технічну базу. В функціональних відділеннях та окремих приміщеннях лікарень несвоєчасно проводяться ремонти, виявлені порушення санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів. Не виконуються вимоги законодавства щодо поводження з небезпечними відходами – збирання, тимчасове зберігання, знезаражування, знешкодження. Не впроваджуються сучасні технології при проведенні дезінфекційно-стерилізаційних заходів, не дотримуються вимоги чинного законодавства щодо застосування дезінфікуючих засобів при здійсненні поточних дезінфекційних заходів та генеральних прибирань», – розповів Олександр Назарець.

За його словами проблемним питанням упродовж декількох років є невиконання норм харчування в дитячих дошкільних навчальних закладах, передбачених відповідною постановою Кабінету Міністрів України.

Також відмічається перевищення проєктної потужності, наповнюваності дітей в окремих групах дитсадків. В багатьох закладах виявлено невідповідність набору окремих приміщень: медпунктів, пралень. Потребують також покращення матеріально-технічної бази окремі харчоблоки дитячих дошкільних закладів, у тому числі облаштування систем механічної припливно-витяжної вентиляції з механічним спонуканням, заміна застарілого технологічного та холодильного обладнання. На харчоблоках при здійсненні контролю за організацією та режимами харчування дітей відмічається нерегулярне проведення бракеражу продукції (процедура оцінювання зовнішнього вигляду, а також смаку їжі (готових страв), порушення правил відбору та зберігання добових проб готових страв, порушення технології приготування страв, порушення правил миття посуду, обладнання, режиму прибирання приміщень, харчоблоку, буфетних.

Згідно з вимогами діючого законодавства, в Україні від 20 вересня 2019 року посилились вимоги до харчування в освітніх закладах. Найважливішим нововведенням для операторів, які надають послуги харчування, стало запровадження постійно діючих процедур, що засновані на принципах аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points), яка ідентифікує, оцінює і контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів.
В дошкільних та навчальних закладах нашого регіону такі процедури відсутні через не належний рівень матеріально-технічної бази.

«Протягом 2019 року державними інспекторами управління проведено 50 планових заходів державного контролю у формі аудиту постійно діючих процедур, заснованих на принципах ХАССП. За результатами яких встановлено, що в жодному дошкільному навчальному та в загальноосвітньому закладі ці процедури не засновані. Але, без облаштування харчоблоків обладнанням, відповідно до вимог, проведення капітальних ремонтів, навчання персоналу впровадити ці процедури не можливо», – відзначив Олександр Назарець.

В ході здійснення перевірок було також відібрано 16 зразків харчових продуктів, 605 змивів з обладнання, інвентарю, 41 дослідження води. Проведено 823 вимірювання факторів навколишнього середовища. За результатами досліджень, проведених державною регіональною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено 24 нестандартні результати лабораторних досліджень та вимірювань. Спеціалістами управління запропоновано суб’єктам господарювання відкоригувати ці показники.

Також протягом 2019 року проведено 93 позапланових перевірок. Підставами для таких перевірок були заяви фізичних та юридичних осіб, контроль виконання розпоряджень та приписів, з’ясування причин виникнення невідповідності харчових продуктів та звернення громадян.

Проведено 2 санітарно-епідеміологічних розслідування випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію учнів ЗСШ №17 та ЗСШ №9.

Протягом 2019 року проведено розгляд звернень громадян з причин:

  •  утримання великої кількості домашньої худоби та птиці, самовільним будівництвом двоповерхової будівлі для утримання тварин, забій тварин на подвір’ї та забруднення довкілля;
  •  шкідливий вплив на стан здоров’я мешканців прилеглих будинків, наявності задимленості від роботи твердопаливного котла, який встановлений в кафе «Каспій»
    - обробка земельної ділянки отрутохімікатами, що завдає шкоду здоров’ю;
  •  недотримання вимог санітарних правил в косметологічному кабінеті, кабінеті манікюру та педикюру «Центр Послуг «Лабиринт»;
  •  утримання сільськогосподарських тварин без ідентифікаційних номерів.

    Спеціалістами управління проведено збір інформації щодо двох випадків отруєння дикорослими грибами мешканців Павлограда.

    Павлоградське міськрайонне управління Держпродспоживслужби також бере участь в роботі комісій міськвиконкомів Павлограда, Тернівки, Павлоградської та Юр’ївської районних державних адміністрацій, територіальних громад по перевірці готовності закладів оздоровлення та відпочинку дітей до роботи влітку 2019 року на виконання відповідних рішень голів. Всього обстежено 56 об’єктів.

«З метою своєчасної підготовки до роботи закладів оздоровлення для дітей, спеціалістами управління підготовлені 2 плани-завдання по покращенню матеріально-технічної бази закладів. Прийнято участь у роботі комісій по перевірці готовності закладів освіти до роботи у новому навчальному 2019-2020 році. Всього обстежено 101 заклад освіти. За заявою голів Богданівської та Межиріцької ОТГ прийнято участь в роботі комісій по перевірці роботи харчоблоків закладів освіти та дошкільних навчальних закладів. Всього перевірено 15 закладів. Спеціалістами управління прийнято участь у 6 нарадах та засіданнях органів місцевого самоврядування, 6 засіданнях Надзвичайних протиепізоотичних комісій, підготовлені доповіді на наради щодо проблемних питань під час підготовки закладів оздоровлення та відпочинку для дітей влітку 2019 року та проблемних питань під час підготовки закладів освіти до роботи у новому 2019-2020 навчальному році», – розповів начальник Павлоградського міськрайонного управління Держпродспоживслужби Олександр Назарець.
Окрім того, проведено збір інформації в місцях масового відпочинку населення на міському пляжі.

Завдяки системним профілактичним протиепізоотичним заходам спостерігалось епізоотичне благополуччя Павлоградського та Юр’ївського районів, міст Павлоград та Тернівка.

Павлоградською районною державною лікарнею ветеринарної медицини, в зону обслуговування якої входять Павлоградський район, м. Павлоград, м. Тернівка, протягом 2019 року проведено діагностичних досліджень – 33,9 тис. гол.; профілактичних щеплень та обробок – 298,7 тис. гол.

Юр’ївською районною державною лікарнею ветеринарної медицини, в зону обслуговування якої входить Юр’ївський район, протягом 2019 року проведено діагностичних досліджень – 23,1 тис. гол.; профілактичних щеплень та обробок – 151,8 тис. гол. гол.

Спеціалістами управління постійно проводилась, серед населення та суб’єктів господарювання, роз’яснювальна робота щодо профілактики гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь, щодо впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках на об’єктах торгівлі та громадського харчування, щодо проведення державної реєстрації потужностей, які здійснюють обіг харчових продуктів, при цьому розповсюджено біля 600 інформаційних листівок.

«Ми продовжуємо роботу в цих напрямках і відкриті в своїй діяльності, як для ЗМІ так і для суб’єктів господарювання, жителів регіону, органів державної влади та місцевого самоврядування. З задоволенням врахуємо конструктивні пропозиції, зауваження, критику, все, що дозволить покращити результати роботи по забезпеченню епізоотичного та епідемічного благополуччя, покращить безпеку та захищеність наших громадян в питаннях, що відносяться до компетенції органів Держпродспоживслужби», – відзначив начальник Павлоградського міськрайонного управління Держпродспоживслужби.

Довідково

Планові заходи державного контролю (нагляду) проводились з урахуванням ступеню ризику та періодичності проведення державного нагляду та відповідно до термінів, встановлених чинним законодавством.

Об’єкти можуть відноситися до наступних ступенів ризику: дуже високий, високий, середній, низький, незначний. Планові заходи в залежності від ступеня ризику здійснюються з такою періодичністю:
• з дуже високим ступенем ризику – інспектування не більше чотирьох разів на рік, аудит – не більше одного разу на рік;
• з високим ступенем ризику – інспектування не більше трьох разів на рік, аудит – не більше одного разу на рік;
• із середнім ступенем ризику – інспектування не більше двох разів на рік, аудит – не більше одного разу на рік;
• з низьким ступенем ризику – інспектування не більше одного разу на рік, аудит – не більше одного разу на два роки;
з незначним ступенем ризику – інспектування не більше одного разу на два роки, аудит – не проводиться.