Принаймні таку причину відключення будинків від газопостачання озвучують у міськгазі 

Щоправда, відновлювати газопостачання не квапляться. Кажуть, що під’єднають будинок до газу лише після того, як ОСББ підпише з ними договір, згідно з котрим за газові труби тепер відповідатиме не міськгаз, а мешканці будинку.

Ситуація не нова. Саме за цією причиною мешканці житлових багатоповерхівок по декілька місяців залишались без газу. Люди доведені до відчаю навіть перекривали Дніпровську. Відомий також випадок, коли мешканці багатоповерхівки по вул. Озерній з цього приводу судились з газівниками й суд прийняв рішення на користь людей. Взимку працівники міськгазу дещо притихли, а от навесні знову активізувались. Зокрема, саме за причиною начебто витоку газу були відключені від газопостачання житлові багатоповерхівки по вул. Промисловій, Центральній та Заводській.

  А сьогодні  працівники міськгазу раптом з’явились біля багатоповерхівки по вул. Поштовій, 9. Причина традиційна – витік газу. Кажуть, що їх викликав начебто їхній працівник. Мешканці будинку чомусь не повірили газівникам і не дозволили відключити будинок від газопостачання. Вони навіть викликали поліцію.

«Дійсно був витік газу, прилад все показав. А тут чомусь позбирались люди, викликали поліцію, шуму наробили. Ми не збирались відключати газ у всьому будинку. У мене навіть пломби немає. Ми ліквідували витік і все», – запевняє майстер аварійно-диспетчерської служби міськгазу.

Голова ОСББ переконана, що будинок не відключили від газопостачання лише завдяки активності мешканців багатоповерхівки. 

«Вчора так само відключили Промислову,22. Так само під приводом витоку газу була відключена Центральна, 30. Сьогодні за тією ж причиною відключили житловий будинок по вул. Заводській. Пішли дзвінки всім головам ОСББ, щоб підписували договори на обслуговування труб та акти розмежування, тобто, щоб голова правління брав на себе відповідальність за ці газові туби, які ідуть по будинках. Їх уже давно ніхто не ремонтував. І така ситуація уже не перший рік триває. Таке відбувається по всій країні. Де могли люди відстояти, як сьогодні мешканці Поштової, 9», – розповіла tv-news.dp.ua голова ОСББ «Поштова, 9».

За її словами за роз’ясненнями з цього приводу голови ОСББ звернулись до начальника міськгазу. Зустріч відбудеться найближчими днями.