Рішення про реорганізацію стоматології депутати міської ради прийняли 16 січня 2020 року

 В результаті такої реорганізації стоматологічна поліклініка перестає бути самостійною структурою, а приєднується до міської лікарні №1. Рішення про таку реорганізацію попередньо не обговорювалось з керівником комунального підприємства Миколою Старішком. Питання не було оприлюднене на офіційному сайті в порядку денному пленарного засідання, на котрому приймалось таке важливе для міста рішення.

Керівник медичного закладу Микола Старішко вважає, що така оптимізація значно погіршить надання стоматологічних послуг мешканцям міста. Депутат міської ради Олександр Рєзніков вніс пропозицію, аби депутати скасували своє попереднє рішення щодо реорганізації стоматології та провели цю процедуру відкрито, з попереднім обговоренням з громадськістю. Проте за цю пропозицію переважна більшість обранців сьогодні не проголосувала.

Перед початком пленарного засідання біля стін міськвиконкому пройшов мітинг проти закриття комунального закладу «Стоматологічна поліклініка». В ньому взяли участь близько сотні чоловік. Серед промовців були також лікарі-стоматологи медичного закладу, лікарі-інтерни.

В резолюції мітингу присутні виразили рішучий протест міському голові та депутатам міської ради у зв’язку з незаконним, а їх думку, рішенням депутатів міської ради про приєднання стоматологічної поліклініки до міської лікарні №1 та вимагали скасувати це рішення.

За повідомленням керівника стоматологічної поліклініки Миколи Старішка шукати справедливість вони будуть в суді, куди звернулись з відповідним позовом