Поліція Павлограда відкрила кримінальне провадження, хоча потерпілий в правоохоронні органи не звертався

У Павлограді в ніч на 15 лютого біля одного з розважальних закладів міста група молодиків жорстоко побила чоловіка. Відео цього інциденту сколихнуло соцмережі.
Керівник місцевої прокуратури Олександр Панченко, за його словами, теж дізнався про цей злочин із соцмереж. За його словами на сьогодні потерпілий не звертався із відповідною заявою до правоохоронних органів. Проте, кримінальне провадження все ж відкрите. Подія внесена до ЄРДР.

«Потерпілий заяви не писав, свідчення давати відмовляється. Проте, коли відомий факт злочину, відео оприлюднене, то заяви уже не потрібно для того, щоб розпочати кримінальне провадження. Це хуліганські дії в громадському місці. Тому провадження є і поліція його розслідує», – сказав Олександр Панченко.

Відомо також, що потерпілий звертався до медичного закладу міста, проте лікарі чомусь не повідомили про це до правоохоронних органів. Міський голова Анатолій Вершина доручив своїм заступникам з’ясувати це питання.

Відео жорстокого  побиття можна побачити за посиланням: https://www.facebook.com/100047972994056/videos/111356400473459/?fref=mentions