Карантин ввели в усіх областях 

Кабінет міністрів України оприлюднив постанову, в якій забороняється відвідувати навчальні заклади, а також проводити масові заходи за участю понад 200 осіб для запобігання поширенню коронавірусу Covid-19 в країні.

"Встановити з 12 березня до 3 квітня 2020 на всій території України карантин, заборонивши відвідування навчальних закладів її здобувачами, проведення всіх масових заходів, в яких беруть участь понад 200 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників)", - йдеться в повідомленні, опублікованому на урядовому порталі в середу.

Також Кабмін доручив місцевій владі забезпечити організацію виконання і контроль над дотриманням на відповідній території вимог постанови, своєчасного і повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів, щоденного подання Міністерству охорони здоров'я інформації про проведення заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції Covid-19.