У Павлограді визначений маршрут пацієнта на випадок коронавірусної інфекції

Згідно з маршрутом, визначеного обласним департаментом охорони здоров’я, таких пацієнтів госпіталізуватимуть до інфекційної лікарні №21 м. Дніпро.

«У нас визначений обласним департаментом та затверджений маршрут з госпіталізацією усіх підозрюваних на коронавірусну інфекцію до 21 лікарні м. Дніпро та з проведенням комплексу необхідних дій. Павлоградські лікарі повинні лише визначити даний випадок та викликати швидку медичну допомогу», – розповів tv-news.dp.ua заступник начальника відділу охорони здоров’я міста Іван Самохін.

Він також додав, що павлоградські медики можуть лише запідозрити коронавірусну інфекцію у пацієнта за певними симптомами. Остаточний діагноз поставлять лише в обласній лікарні за допомогою спеціальних експрес-тестів. В першу чергу відправлятимуть до інфекційної лікарні пацієнтів, котрі прибули з країн, де зафіксовані випадки захворювання або ж котрі контактували з хворими на коронавірусну інфекцію.

По Дніпропетровській області визначені дві бригади екстреної медичної допомоги, які будуть доправляти пацієнтів до інфекційної лікарні Дніпра. За словами Івана Самохіна вони забезпечні всіма необхідними засобами індивідуального захисту для транспортування таких хворих.