Гості та наречені в масках – працівники РАЦСу в захисних костюмах

Одружитись під час карантину зможуть лише ті, хто подав заяву до 13 березня. Реєстрація шлюбу у таких пар відбудеться в обумовлений день та час. Проте все це відбуватиметься з певними обмеженнями.

Як розповіла tv-news.dp.ua начальник Павлоградського відділу реєстрації актів цивільного стану Оксана Ромашкіна, під час реєстрації шлюбу має бути не більше 10 чоловік, всі вони повинні бути в засобах індивідуального захисту – в масках. А працівники РАЦСу – в захисних костюмах, масках та рукавичках. За словами Оксани Ромашкіної захисні костюми у них є.

За бажанням молодята можуть перенести реєстрацію шлюбу та провести церемонію по завершенню карантину. Заяви на реєстрацію шлюбу прийматимуть після 04 квітня. Так що, закоханим парам доведеться почекати.

Зауважимо, що на час карантину відділення РАЦС приймає лише невідкладні заяви на кшталт реєстрації народження та смерті, а також видаватиме важливі довідки.
Працює відділення у режимі «зачинених дверей». Працівник виходить в захисній масці, рукавицях, бере документи, оформляє та виносить громадянину.
До речі, подати заяву на реєстрацію шлюбу можна подати онлайн, якщо маєте ЕЦП.