Страшніше «Коронавірусу», на мою думку може бути тільки вірус «Русского мира»

Вже склалася традиція в місцевих краєзнавців, просвітян і небайдужих павлоградців на день Рівнодення відвідувати археологічну пам’ятку світового значення Мавринський Майдан. Після зими треба подивитися в якому він стані, поприбирати сміття і просто поспілкуватися з однодумцями.

В порівнянні з минулими роками сміття було не так багато, але перше, що нас зустріло - це спаплюжена гранітна стела з написом «Азов фашисти». Біля центрального підйому на Майдан глибокі борозди від коліс – хтось намагався заїхати машиною на Майдан.

І тут же зруйнований, злежалий тисячоліттями, грунт почали рити кроти. Все це наслідки зомбування наших громадян проросійськими ТБ каналами, які вільно себе почувають під час війни в Україні.

Ми, вже вкотре, звертаємося до Межирицької сільської громади: «Шановні межиричани! Усвідомте, нарешті, що на вашій території знаходиться археологічна пам’ятка світового значення. Це єдина така споруда, яка збереглася майже неушкодженою на всю Україну! Наведіть, будь ласка, лад у своїй хаті, не засмічуйте Майдан, знайдіть нарешті тих які плюндрують гранітну стелу на честь запорізьких козаків». Наші предки оберігали протягом століть цю визначну археологічну пам’ятку! Невже ж ви гірші за них і забули чиїх батьків ви діти?"

                                                                      Голова Павлоградського товариства "Просвіта" Микола Заремба