0 800 500 474 – на цей телефон «гарячої лінії» закликають звертатися мешканців Дніпропетровщини, що повернулися з інших держав

 І тих, хто сьогодні перетнув кордон, і хто покинув країни, охоплені епідемією коронавірусу, найближчими днями. Таким людям допоможуть повернутися до рідної області, пройти медичну діагностику та організувати режим самоізоляції.

У прес-службі обласної адміністрації повідомляють про те, що у разі потреби готові організувати транспортні перевезення, аби допомогти повернутися додому. Крім того, дуже важливо скоординувати дії щодо проходження медичної діагностики та визначення карантинного режиму

Телефонувати на «гарячу лінію» можуть і родичі, сусіди, друзі та знайомі тих, хто повертається з країн із епідемією коронавірусу.

«Наразі збираємо інформацію щодо кожного мешканця області, який повертається з-за кордону. Важливо моніторити виконання такими людьми режиму самоізоляції. Їм необхідно утриматися від походів до магазинів чи громадських місць. У разі потреби готові допомогти таким людям організувати доставку продуктів додому», – повідомляє прес-служба Дніпро ОДА з посиланням на очільника області.

Маєте інші питання щодо протидії коронавірусу в області? Телефон «гарячої лінії» – 0 800 500 474