Тепер вони можуть перевозити понад 10 пасажирів 

Про це tv-news.dp.ua розповів перевізник Валерій Дроздов.

«Тепер можна перевозити 50% пасажирів від кількості місць для сидіння. Автобуси мають різну кількість місць, наприклад, в автобусі «Богдан» – 22-25 чоловік, а «Рута» – 33, тобто в межах 16-17 чоловік можемо перевозити», – розповів Валерій Дроздов.

Щоправда, зараз, за його словами, у денний час автобуси не набирають навіть і 10 чоловік. Це при тому, що кількість рейсів зменшено.

«Кількість рейсів зменшили, бо пасажиропотік різко впав. Наприклад, якщо взяти вчорашній день, то навіть в годину пік ми не змогли набрати планову кількість пасажирів. Десь до 07 ранку люди намагаються поїхати першими рейсами, а потім пасажирів мало. От вчора вдень було по 2-3 пасажири в салоні. Люди бережуть себе і знаходяться вдома», – сказав Валерій Дроздов.

Він також додав, що збитків іще не підраховували, але вони, звичайно, будуть, бо окрім зарплати водіям , бухгалтерії, слюсарям, іще потрібно закуповувати за свій кошт маски, пігулки для дезінфекції. Поки що, працюють за рахунок внутрішніх резервів.

За словами перевізника автобуси дезінфікують вранці перед виходом на лінію та увечері по завершенню роботи. Окрім того, упродовж дня (в обідній час) протирають поручні автобусів спеціальним дезінфекційним розчином.