Остаточний діагноз буде відомий після проведення поглибленого аналізу

«Станом на ранок 27.03.2020 року в місті зафіксовано 1 підозру на COVID-19. Проведений експрес-тест на коронавірус негативний, чекаємо на результати дослідження підтверджуючого поглибленого тесту», – повідомляється на офіційному сайті Павлоградського міськвиконкому.

Підтверджених випадків зараження корона вірусом в місті не зареєстровано. До міста мають повернутись 7 мешканців Павлограда, які централізовано прибули до України з країн, в яких фіксувались випадки COVID-19.

Медичні працівники готові до проведення їхнього обстеження з подальшим процесом самоізоляції. Один вже прибув до міста, наразі перебуває під самоізоляцією на 14 днів.

Медики закликають мешканців міста, які прибули з країн, де зафіксовано велику кількість випадків COVID-19, самоізолюватись на період інкубаційного періоду коронавірусної інфекції – 14 днів. При прояві ознак хвороби (підвищення температури тіла, сухого кашлю, болю в горлі, нежиті тощо) одразу зателефонуйте сімейному лікарю та повідомте про це.

Якщо Вам стало відомо про людей, які прибули в місто із-за кордону просимо надавати інформацію на гарячу лінію міського голови за телефоном 0800 404 401

 

Довідково

В Україні станом на 27 березня кількість виявлених випадків інфікування COVID-19 зросла до 218 осіб.