Як ми уже повідомляли в Павлограді виявлено одну підозру на інфікування коронавірусом

На сьогодні відомий результат поглибленого обстеження.
За інформацією, що міститься на офіційному сайті Павлоградського міськвиконкому, проведений експрес-тест на коронавірус негативний, результати дослідження підтверджуючого поглибленого тесту – негативні.

Медичні працівники очікують 7 мешканців м. Павлограда, які централізовано прибули до України з країн, в яких фіксувались випадки COVID-19 для проведення обстеження з послідуючим процесом самоізоляції. Двоє осіб вже прибули до міста, наразі перебувають під самоізоляцією на 14 днів.

Завдяки зверненням громадян на Гарячу лінію міського голови відпрацьовано 3 випадки повернення осіб з закордону, про яких раніше було невідомо, за ними встановлено спостереження та взаємозв’язок, всі вони перебувають вдома під самоізоляцією.

Якщо Вам стало відомо про людей, які прибули в місто із-за кордону просимо надавати інформацію на гарячу лінію міського голови за телефоном: 0800 404 401

Довідково

 

Станом на 28 березня в Україні офіційно зареєстровано 311 випадків COVID-19. В Дніпропетровській області кількість інфікованих зросла до 7 випадків.