У наркодилера вилучили різні види наркотиків, вартість яких на чорному ринку становить близько 3 млн. гривень 

Повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

«Як встановили поліцейські в ході оперативних заходів, 21-річний житель Павлограда через месенджер робив оптові замовлення наркотиків, через кур’єрську пошту отримував їх, фасував на дози та збував споживачам шляхом «закладок», – йдеться у повідомленні.

Наркозбувача затримали 27 березня під час отримання замовлення у поштовому відділенні. У нього вилучили згорток з 200 г синтетичного наркотику та пістолет.

Цього ж дня працівники управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчими провели огляд у квартирі та гаражі, які орендував підозрюваний. В результаті у приміщеннях були вилучені майже 5 кг синтетичних наркотиків «спайсів», «міксів», «МДМА» та інших, 535 г психотропної речовини «амфетамін», 1 кг марихуани, 40 пігулок екстазі та 143 марки «ЛСД». Також на місці події вилучили інші речові докази, які підтверджують злочинну діяльність затриманого.

Вилучені речовини направлені на дослідження, за результатом якого вирішуватиметься питання про вручення чоловіку повідомлення про підозру за статтями 263 та 307 Кримінального кодексу України. Наразі поліцейські встановлюють інших осіб, причетних до організації каналу постачання наркотиків до Дніпропетровської області.