Вони централізовано прибувають до України з країн, в яких фіксувались випадки COVID-19 

Про це повідомляється на офіційному сайті Павлоградського міськвиконкому.

«Медичні працівники очікують 8 мешканців м. Павлограда, які централізовано прибувають до України з країн, в яких фіксувались випадки COVID-19 для проведення обстеження з послідуючим процесом самоізоляції. Двоє осіб вже прибув до міста, наразі перебуває під самоізоляцією на 14 днів», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється також про те, що в режимі самоізоляції на території міста перебувають 5 осіб: 2 з них направлені після медичних перевірок з м. Дніпра та ще 3 виявлені завдяки зверненням на гарячу лінію міського голови. Погіршення стану здоров’я в них немає. За даними особами встановлене спостереження та взаємозв’язок.

Станом на 30.03.2020 року по місту не зареєстровано жодного випадку захворювання на гостру респіраторну хворобу, викликану новим штамом коронавірусу COVID-19.
Лікувально-профілактичні заклади продовжують працювати в карантинному режимі.

Мешканців міста, які прибули з країн в яких зафіксовано велику кількість випадків COVID-19, закликають самоізолюватись на період інкубаційного періоду коронавірусної інфекції – 14 днів.

Якщо маєте хворого родича, або при проявах ознак хвороби у вас (підвищення температури тіла, сухого кашлю, болю в горлі, нежиті тощо), проведіть ізоляцію в окремій кімнати та максимально обмежте контакти, не займайтесь самолікуванням обов’язково зателефонуйте до сімейного лікаря та отримайте відповідні рекомендації

Якщо вам стало відомо про людей, які прибули в місто з-за кордону, то повідомити про це можна за телефоном 0800 404 401