Межиріцьку ОТГ планують об’єднати з Троїцькою. Самостійною залишається лише Вербківська громада

Такі плани оприлюднив на своїй сторінці у Facebook народний депутат по виборчому округу №36 Роман Каптєлов.

За його словами таке рішення прийнято обласною адміністрацією та обговорено з головами ОТГ.

«Провели нараду з головами міст і ОТГ Павлоградського району, оголосили рішення ОДА подати на Міністерство розвитку громад та територій України виправлений відповідно до зауважень перспективний план. Залишають Вербківську ОТГ, укрупнюються Межиріцька з Троїцькою громадою. Створюється Тернівська громада шляхом приєднання Богданівської ОТГ до м. Тернівка», – пише народний депутат.

За його словами таке об’єднання покращить стан місцевих бюджетів і доходів громадян. Яким чином не повідомляється. Водночас, нардеп припускає, що мешканцям громад такі плани не сподобаються й закликає голів ОТГ не ініціювати акції протесту.

«Головам ОТГ не потрібно підіймати людей на бунт, бо для них нічого в гіршу сторону не зміниться. Навпаки ми заощадимо величезний бюджет на обслуговування декількох сільрад із зарплатами по 90 000 грн та іншими непотрібними витратами», – йдеться в повідомленні Романа Каптєлова.

Ця інформація викликала бурхливі обговорення в соцмережі. Люди проти такої перспективи.


Елена Дмитриева. Як же ви може створювати Тернівську громаду, якщо жителі громади вже доносили до вас думку про незгоду цього плану. Ви напевно глухий і сліпий.
Надежда Сухорученко Странно, ОТГ против, а их избранник за. А ничего, что он всего лишь представитель избирателей

Тетяна Сєліна Уважаемый депутат ( наш) скоро год как Вас избрали ,чем Вы можете порадовать избирателей? кроме того что Вы обливаите грязью Алексея Григорьевича за которога вся громада, в отличии от Вас , Вы бы взяли ватман и нарисовали все за и против и глядя на такой мольберт может быть что то Вы и поняли бы. А так просто открывать рот на Богдановское отг ( не на Богдановку с населением 5000 ,а на отг в 11 с лишнем тысяч ) возникает вопрос может в этот открытый рот Вы хотите что-то с громады положить? ГАНЬБА

Даша Деревянко Каптелов, наверное глухой и не понимает человеческого языка, что мы против присоединения. Нужно наверное собраться снова и уже по-другому объяснить этому человеку, чтоб до него дошло.

Нагадаємо, що 26 лютого 2020 року під час зустрічі з мешканцями Богданівської громади Роман Каптєлов озвучував такі плани. Тоді люди таку пропозицію сприйняли досить емоційно, вони висловились категорично проти такого об’єднання.

Довідково

Богданівська сільська рада об’єднаної територіальної громади утворилась згідно з рішенням сесії Богданівської сільської ради від 27 липня 2015 року та включає в себе Богданівську (села Богданівка, Самарське, тельмана, Мерцалівка), Новодачинську (села Нова Дача, Кохівка) та Новоруську (села Нова Русь, Мар’ївка, Зелене) сільські ради з центром в селі Богданівка.