Маски, рукавички, дезінфектори – все є на складах і в мережі аптек КП «Фармація»

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Постійно моніторимо ситуацію в області щодо наявності у вільному продажу таких засобів першої необхідності. Хочу заспокоїти мешканців. Маски, рукавички, дезінфектори – все є на складах і в мережі аптек КП «Фармація». Будемо і надалі інформувати людей про те, де саме вони можуть придбати засоби індивідуального захисту», – цитує слова очільника області прес-служба Дніпро ОДА.

Аптеки КП «Фармація» є у Дніпрі, Кам’янському, Вільногірську, Марганці, Нікополі, Новомосковську, Павлограді, Першотравенську, Тернівці. А також у Васильківському, Верхньодніпровському, Криничанському, Магдалинівському, Межівському, Петриківському, Царичанському, Петропавлівському, Покровському, П’ятихатському, Синельниківському, Солонянському, Томаківському районах.

Маєте питання щодо епідситуації та заходів із протидії коронавірусу в регіоні? Телефонуйте на «гарячу лінію»: 0 800 500 474.

Нині в Україні – 1319 випадків коронавірусної хвороби. З них 14 виявили на Дніпропетровщині. Четверо мешканців області вже одужали.