Горів одяг та пластикова стеля 

9-го квітня о 13:04 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в Петропавлівському районі, на території шахта «Ювілейна» (ШУ Першотраевнське).
Повідомляє прес-служба обласного управління ДСНС.

До місця надзвичайної події направлені два пожежно-рятувальних відділення 47-ї та 57-ї державних пожежно-рятувальних частин.На місці пожежі з’ясовано, що вогнем охоплені внутрішні приміщення адміністративно-побутової будівлі шахти. Горіли одяг та пластикова стеля.

Станом на 16:20 виведено з шахти всіх працівників – 570 людей. Постраждалих та загиблих не має. Локалізація пожежі о 14:10. Ліквідація о 16:20.Загальна площа пожежі – 100 кв. метрів.

До ліквідації пожежі залучено 2 пожежно-рятувальні машини та 11 чоловік особового складу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Під час ліквідації пожежі були задіяні дві ланки ГДЗС, працювали підрозділи ВГРЗ.

За повідомленням прес-служби ДТЕК Павлоградвугілля причиною пожежі (за попередніми даними) могла стати несправність електричної проводки. Внаслідок чого почало плавитись пластикове облицювання стелі.