Переможець отримує 250 тисяч гривень

Стартував новий сезон національної вчительської премії Global Teacher Prize Ukraine 2020. Номінувати вчителів на отримання винагороди пропонують і мешканцям Дніпропетровщини. Заповнити анкету кандидата на премію можуть і самі педагоги.

Оформити заявку слід до 1 серпня 2020-го. Про це повідомили в департаменті освіти і наукиДніпропетровської облдержадміністрації.«Сьогодні освіченість цінується як ніколи. Саме вона формує в людині відповідальність стосовно себе та інших. Під час карантину це допомагає зберегти здоров’я мільйонів людей та врятувати тисячі життів, – зазначили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА. – Дніпропетровщина багата на вчителів-новаторів – креативних, захоплених та відчайдушних. Вони гідні визнання. Тому закликаємо мешканців області: не скупіться на подяку, згадайте ваших провідників у життя і оформіть заявку на отримання національної премії. Звертаємося й до вчителів: відкиньте зайву скромність та долучайтеся до участі».

Номінувати педагога на отримання премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 можуть учні та випускники минулих років. Висунути власну кандидатуру організатори пропонують і вчителям. Для цього слід заповнити відповідну анкету – на офіційному сайті премії.

Дедлайн – 1 серпня 2020 року.

Переможця оголосять у Міжнародний день вчителя – 3 жовтня 2020-го.

Global Teacher Prize – світова щорічна «Нобелівська премія» для вчителів, започаткована у 2014 році.

Національну премію Global Teacher Prize Ukraine ініціювала громадська спілка «Освіторія» у 2017 році – аби відзначити внесок українських вчителів у суспільство та підняти престиж професії педагога. Переможець отримує 250 тисяч гривень та поїздку на Global Education and Skills Forum.