60 працівників медичного закладу здали аналізи для досліджень

Про це повідомляє сайт petropavlivka.city

«Сьогодні, 10 квітня, Петропавлівський центр первинно медико-санітарної допомоги не приймає пацієнтів. У однієї медичної працівниці підтверджено COVID-19. Відтак у 60 працівників лікарні сьогодні взяли матеріали для лабораторних ПЛР-досліджень», – йдеться у повідомленні.

За словами головного лікаря Петропавлівської лікарні Віталія Третинка, медичній сестрі запропонували пройти тест, так як її донька була у списках контактних осіб з хворими на COVID-19, які перебували на навчанні у біблійній школі Першотравенська.

- Швидкий тест не виявив вірусу в медсестри, хоча вона мала симптоми. Коли проводили забір матеріалу на лабораторні дослідження у трьох контактних зі списку людей, медсестрі знову запропонували здати аналізи на лабораторні дослідження. Результат підтвердив захворювання на коронавірус, - говорить головний лікар Віталій Третинко.

У всіх працівників первинної ланки, поліклінічної ланки, лабораторій, аптек також у доньки та маленької дитини хворої жінки сьогодні відібрали аналізи для лабораторних досліджень. Статистично дослідження проводяться три доби, лікарі запевняють, що результати аналізів знатимуть завтра.

https://petropavlivka.city/read/events/74972/petropavlivski-mediki-pervinki-na-samoizolyacii-koronavirus-pidtverdili-v-medpracivnici