Думку мешканців громади не врахували 

Рішення департаменту економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації щодо перспективного плану формування територіальних громад Павлоградського району приголомшили депутатів і всіх жителів Троїцької сільської громади, адже пропозиція взагалі не врахувала думку жителів громади.

Мешканці громади вважають, що даний Перспективний план протирічить закону. Адже статтями 133, 140-146 Конституції України, вимогами Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що думка громадян обов’язково повинна бути врахована органами місцевого самоврядування в їх діяльності. Вимогами Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» затверджений принцип добровільності об’єднання та гарантований ст. 140 Конституції України принцип права територіальної громади - жителів села на добровільне об’єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста, права самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.

Депутати сільської ради прийняли рішення про відмову у наданні згоди на добровільне об’єднання (приєднання) Троїцької сільської об’єднаної територіальної громади Павлоградського району Дніпропетровської області з Межиріцькою сільською об’єднаною територіальною громадою Павлоградського району Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що згідно з Перспективним планом формування територіальних громад Богданівська громада має приєднатись до Тернівки. Мешканці громади теж висловились проти такого об’єднання. 

Матеріал за темою: Богданівська громада проти об’єднання з Тернівкою