ДТЕК прийняв рішення вивести в простій найбільше вуглевидобувне підприємство «ДТЕК Павлоградвугілля» з 20 квітня 2020 року

Як передає Цензор, про це гендиректор «ДТЕК» Максим Тимченко заявив на онлайн-брифінгу.

«Ми заявляємо про зупинку найбільшого вугільного об'єднання країни «Павлоградвугілля». З 20 квітня об'єднання виходить в простій», – сказав Тимченко.

Глава ДТЕК уточнив, що на шахтах об'єднання працює 22 тисячі співробітників, після виведення в простій середня зарплата гірника очисного забою (ГРОЗ) скоротиться з 19 тис. грн до 10 тис. грн на місяць.

Причиною виходу в простій Тимченко назвав «системну кризу в енергетиці», викликану падінням споживання електроенергії, зростанням «зеленої» енергетики та імпортом електроенергії з РФ і Білорусі.

Глава ДТЕК нагадав, що раніше вже була зупинена робота «ДТЕК Добропіллявугілля», шахти «Білозерська» та ряду ТЕС, у зв'язку з чим в простій виведено 12,6 тис. осіб.

 

Коментарі   

0 # Анолий 26.04.2020, 18:42
Ой!! Сняли сливки... А теперь надо-же работать...гендиректору «ДТЕК» Максиму Тимченко надо напрячь извилины (в наличи), чтобы обеспечить работой шахтеров... А не получится... Извилины отправить вместе с хозяином в Волчью... благо рядом..
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата