По місту Павлограду підтверджено 6 нових випадків COVID-19 у осіб, які відвідували церковні збори в м. Першотравенськ
За повідомленням прес-служби Павлоградського міськвиконкому, на сьогодні їх обстежують медичні працівники центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда, фахівці лабораторного центру. Для виявлення кола контактних осіб залучаються працівники Павлоградського міського відділу поліції.
Всього по місту підтверджено 7 випадків COVID-19.
У контактних осіб проведено взяття матеріалу для проведення ПЛР-дослідження та доправлено його до вірусологічної лабораторії Дніпропетровського обласного лабораторного центру.
Виконавчий комітет Павлоградської міської ради звернувся до департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації та обласного лабораторного центру з проханням щодо пришвидшення проведення ПЛР-досліджень матеріалу з м. Павлограда у зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в місті.