У Дніпрі протягом останньої доби концентрація пилу в повітрі у 3-5 разів перевищує допустиму концентрацію, встановлену Міністерством охорони здоров’я України

 Це не пов’язано із пожежами в Зоні відчуження, а викликано особливими погодними умовами. За можливості, мешканцям міста слід залишатися вдома та не відкривати вікна. Повідомляє прес-служба Дніпро ОДА.

Обласний центр екологічного моніторингу та Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології сповіщають про перевищення концентрації пилу в повітрі. Така ситуація пов’язана із високим тиском, поривчастим вітром та підвищенням температури у приземному шарі. Це спричиняє накопичення забруднюючих речовин ближче до поверхні землі, Всесвітня організація з охорони здоров’я у таких випадках рекомендує за можливості залишатися вдома та не відчиняти вікна.

Решта показників стану атмосферного повітря у Дніпрі – без змін. За даними ГУ ДСНС у Дніпропетровській області радіаційний фон у межах норми. Він не перевищує природних фонових значень – 0,012 мР/год при допустимому 0,05 мР/год.