Дана дія відноситься до порушення правопорядку

Зараз в нашій країні карантин. Тобто, існує заборона відвідування природніх екосистем, де є спеціальні місця для смаження шашликів. Але є деякі особливо спритні громадяни, які вирішують поставити мангал прямо у себе на балконі.

Мабуть, не всім відомо, що розпалювання вогню на території квартири, а балкон до неї відноситься, є дуже небезпечним вчинком і може завдати шкоди не тільки любителям м’яса, а й іншим громадянам, які проживають в багатоквартирному будинку.

На жаль, спеціальних нормативно-правових актів пожежної безпеки про заборону використання мангала на балконі не існує. Дана дія відноситься до порушення правопорядку. Тому, рекомендуємо небайдужим до власної безпеки повідомити про це в поліцію за номером 102.

Надзвичайники Дніпропетровщини закликають всіх громадян, не розпалювати вогонь на балконі, так як навіть при дотриманні всіх запобіжних заходів можна спровокувати небезпечну ситуацію.

Тепле повітря, що піднімається від мангала на балконі, разом з димом піднімає і не догорілі шматочки вугілля. Вони можуть залетіти до вас в квартиру або до сусідів і викликати загоряння. Не можна смажити шашлики і на даху будинку, так як часто там накопичується велика кількість сухого листя, яке прекрасно горить.