Чиновник отримав хабар 3600 доларів, пообіцявши вирішити земельне питання 

Павлоградською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно колишнього посадовця Павлоградської райдержадміністрації за скоєння злочинів, передбачених ч.2 ст.369-2 та ст.366-1 КК України (зловживання впливом, декларування недостовірної інформації).

Повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Так, посадовець одержав від громадянина неправомірну вигоду у розмірі 3600 доларів США за вплив на прийняття рішення про зміну цільового призначення трьох земельних ділянок, які перебували у приватній власності.

Крім того, під час заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції щорічної декларації за 2018 рік посадовець умисно не вказав відомості про наявне у нього рухоме та нерухоме майно: будинок, два авто марки «BMW 328i» та «Mitsubishi Pajero, Montero», а також мотоцикл «BMW» модель F 800GS загальною вартістю понад 1,7 млн грн.

22 квітня 2020 року йому повідомлено про підозру у скоєнні вказаних кримінальних правопорушень. Досудове розслідування триває.