Кошти на утилізацію твердого ракетного палива виділять лише за певних умов 

Утилізувати ракетне паливо на Павлоградському хімічному заводі (ПХЗ) планується протягом двох років. Про це повідомив народний депутат по виборчому округу №36  Роман Каптєлов. За словами нардепа, 29 квітня Кабмін доручив виділити кошти на утилізацію твердого ракетного палива на ПХЗ.

«Сьогодні підняли питання щодо виділення коштів на утилізацію твердого ракетного палива. Все утилізують за два роки», –  написав у Facebook Каптєлов.

При цьому він підкреслив, що ПХЗ профінансують за певних умов: тільки після аудиту програми і підприємства; якщо всі раніше звільнені співробітники заводу повернуться на свої місця і тільки після перегляду кошторису підприємства. 

Нагадаємо, раніше нардеп Роман Каптєлов зажадав звільнити з посади директора Павлоградського хімзаводу Леоніда Шимана. Каптєлов заявив, що замість того, щоб обґрунтувати і відстоювати показники витрат для продовження програми утилізації твердого ракетного палива, директор ПХЗ почав вести «брудну інформаційну кампанію» в засобах масової інформації.

За його словами Комітет з питань економічного розвитку Верховної Ради вважає за необхідне провести аудит на Павлоградському хімічному заводі з тим, щоб з'ясувати, як завод розпорядився грошима, виділеними на утилізацію твердого ракетного палива.