Прапори встановили бойові побратими загиблих 

29 квітня провідати загиблих побратимів приїхали бійці  39 ОМПБ. На могилах загиблих установили державні прапори. Про це на своїй  сторінці у Facebook розповіла мама загиблого бійця Михайла Добролєти Жанна Велетнюк.  

«Приємно коли пам’ятають. Отак і сьогодні. До Павлограда завітали хлопці з 39 ОМПБ 55ОАБр провідати загиблих побратимів та встановити на їх могилах флагштоки з прапорами України. Приїхали скромно, без пафосу та піару, просто тому, що обіцяли це зробити та по інакшому не могли. Все зробили швидко та якісно. Трохи порозмовляли, помилувалися на прапори і роз’їхалися. Начебто все просто, але мені до вподоби саме так. Якщо ти хочеш віддати шану людині не потрібні великі дійства з «Плине кача», просто згадай про неї. 

Але в житі, як і у медалі дві сторони. Як тільки хлопці почали працювати, одразу почалися запитання з боку адміністрації кладовища. «А хіба так можна?», «А офіційний дозвіл є?». Абсурдні докори в тому, що ми залізли майже на город чи балкон до того начальника, що цвинтар не військовий, а підйом Державного прапору України то суто військовий ритуал.

Але через певний час, напевне проконсультувавшись, начальник заспокоївся. Це наводить на роздуми. Невже на те, щоб встановити в себе прапор України потрібно отримати дозвіл? Чому людина, яка воювала за незалежність своєї країни не може спочивати під її прапором. Може я сентиментальний, але коли грає Гімн України та піднімається Державний прапор очі в мене стають мокрими і я цього не стидаюсь. Чому людина повинна стидатися любові до  Батьківщини та запитувати в когось дозволу на це», –  написала Жанна Велетнюк. 

«Для нас сьогодні був важливий день – ми зустрічали дорогих гостей, побратимів наших синів. Дуже вдячні за світлу пам'ять! Впевнена, що хлопці наші задоволені, бо відтепер поряд з ними майорять прапори», - написала мама загиблого бійця Тетяна Дядик.