Під час карантину мешканці Дніпропетровщини можуть отримати матеріальну допомогу по безробіттю за спрощеною процедурою

 Розмір виплат – від 1 до 8,4 тис грн. Про це повідомляє прес-служба Дніпро ОДА.

Зареєструватися у службі зайнятості та отримати матеріальну допомогу по безробіттю відтепер можна за спрощеною процедурою. Зробити це легко одним з трьох способів. Наприклад – скористатися послугами державного онлайн-порталу «Дія». Або відправити заяви на електронну адресу обласного центру зайнятості через сервіс «Електронне подання документів».

Також мешканці Дніпропетровщини можуть звернутися безпосередньо до служби зайнятості за місцем реєстрації. Заяви про надання статусу безробітного та про призначення допомоги слід залишити у скриньці на території установи.

«Нині на Дніпропетровщині – близько 36 тис безробітних. Безпосередньо під час карантину ми зареєстрували понад 13,1 тис жителів області, які втратили роботу. Нині статус  безробітного надається із 1-го дня подачі заяви, а процедура отримання допомоги максимально спрощена,  розповіла директорка Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова. – Середній розмір виплат по безробіттю  становить 4 тис грн».

Також під час карантину отримати допомогу по частковому безробіттю можуть роботодавці. Для них передбачені кошти на виплати частини заробітної плати працівникам у розмірі 2/3 від окладу. Щоб отримати допомогу, потрібно  протягом 30 днів з дня зупинення або скорочення діяльності звернутися до центру зайнятості за місцем сплати Єдиного соціального внеску.

Під час карантину кількість безробітних на Дніпропетровщині зросла удвічі.