У Міністерстві охорони здоров'я (МОЗ) готується перелік тимчасових протиепідеміологічних вимог до перукарень, салонів краси, господарських магазинів, кафе тощо, при виконанні яких їм буде дозволено працювати

Про це на сторінці в Facebook повідомив Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

«Урядом планується пом'якшення карантину... Наразі в МОЗ ми вже фіналізуємо тимчасові вимоги щодо профілактичних заходів при здійсненні обслуговування в перукарнях та салонах краси, при торгівлі господарчими товарами, роботи кав’ярень, автомийок, адвокатських та нотаріальних послуг тощо», – написав він.

За словами головного державного санітарного лікаря, МОЗ планує опублікувати відповідний документ на вихідних, щоб у підприємців був час підготуватися до відкриття.

«І як би вже не хотілось всім нам позбавитись цього карантину і коронавірусу, треба все ж таки включити тумблер терпіння. Терпіння, яке дозволить нам вийти з карантину вчасно. А не передчасно», – додав Ляшко.

Він також зазначив, що повне скасування карантину без запровадження обґрунтованих профілактичних заходів – це 120-140 тис. смертей до кінця вже цього року.
Cтаном на ранок 3 травня в Україні зафіксовано 11 913 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з яких 502 – протягом останньої доби.