Дніпровські вищі навчальні заклади почнуть прийом документів від бажаючих навчатися в магістратурі з 12 травня

Відповідна інформація розміщена на сайтах дніпровських вузів. Так, у зв'язку з продовженням карантину до 11 травня, реєстрація для проходження єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування пройде з 12 травня по 5 червня включно. Крім того, змінилася процедура реєстрації.

Так, для успішної реєстрації необхідно відправити на електронну адресу приймальної комісії обраного університету скановані копії або фотокопії:

• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідної для підготовки екзаменаційного листа;
• документ, що засвідчує особу;
• ідентифікаційний код;
• довідку, видану за місцем навчання, що підтверджує планове завершення навчання і отримання диплома;
• фотографії (кольорові або чорно-білі) вступника;
• медичний висновок (у разі необхідності створення особливих умов для проходження іспитів).

В темі листа обов'язково треба вказати прізвище, ім'я, по батькові, а в тексті листа - прізвище, ім'я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних документів і правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учаснику буде відправлена ​​сканована копія екзаменаційного листа на електронну адресу, вказану в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листа буде зберігатися в приймальній комісії.

Якщо ж при перевірці документів буде встановлено, що претендент не має права брати участь в конкурсному відборі, то на електронну адресу прийде повідомлення про відмову із зазначенням причини