А правоохоронцям запропонував «зам'яти справу» ...за винагороду 

За зберігання наркотиків та пропозицію "зам'яти цю справу" мешканець Першотравенська може сісти за грати до 12 років.

На даний час за цією справою розпочався судовий процес . Повідомляє прес-служба прокуратури області.

«У листопаді минулого року мешканець Першотравенська незаконно придбав понад 11 кг особливо небезпечного наркотичного засобу – канабіс, який зберігав розфасувавши у шість поліетиленових пакетів. Згодом, маючи намір на збут наркотичного засобу, відвіз пакети до лісосмуги та намагався їх закопати, проте був викритий правоохоронними органами. Усвідомлюючи, що скоїв злочин, чоловік запропонував працівникам поліції неправомірну вигоду за не вчинення дій, направлених на притягнення його до кримінальної відповідальності, проте останні відповіли відмовою», – йдеться у повідомленні.

Синельниківською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 39-річного чоловіка за вчинення злочинів, передбачених ч.3 ст.307 та ч.1 ст.369 КК України (незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту наркотичних засобів; пропозиція надання неправомірної вигоди службовим особам).

Наразі Першотравенським міським судом розпочато розгляд справи.

Довідково: санкціями вказаних статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.