«Допомогли» обміняти гроші 

За повідомленням пресслужби Павлоградського відділу поліції дві невідомі жінки зустріли потерпілого біля під’їзду багатоповерхівки по вул. Дніпровській м. Павлограда та розповіли, що перевіряють лічильники світла і квитанції про сплату спожитої електроенергії. Таким чином невідомі потрапили у квартиру пенсіонера. Під час розмови одна з жінок розповіла, що працює в банківській установі і має інформацію, що до 9 травня здійснюється обмін грошей. Потім запропонувала допомогти. Потерпілий віддав шахрайкам всі свої заощадження у сумі 80 тисяч гривень. Вони поклали їх у декілька конвертів та повернули власнику. Згодом, коли невідомі пішли, пенсіонер вирішив перевірити конверти та виявилось, що в них знаходиться папір, а не кошти.

Поліцейські наголошують, що на території держави будь-якої реформи стосовно обміну грошових коштів не здійснюється. Будьте обережними та уважними, дотримуйтесь елементарних правил, щоб не стати жертвами шахраїв.

1.Ніколи не відчиняйте двері незнайомим людям.
2. Якщо ви відкрили двері, не впускайте незнайомця в квартиру.
3. Якщо людина наполегливо просить його впустити, покличте сусідів і попросіть бути присутнім при розмові.
4.Зателефонуйте рідним і повідомте про «непроханого гостя».
5. Нікому і ні за яких обставин не віддавайте свої документи (паспорт, пенсійне та ветеранське посвідчення тощо).
6. Не залишайте незнайомого відвідувача одного в кімнаті.
7. Не купуйте у незнайомих людей, що назвалися представниками торгових фірм, продукти, дрібну побутову техніку, ліки і медичні прилади.
8. Не вірте людям, які прийшли до вас в будинок, щоб оформити путівку в санаторій зі знижкою і вимагають негайної передплати.
9. Отримавши пенсію, постарайтеся перерахувати гроші непомітно для оточуючих.
10. Якщо ж ви стали жертвою шахраїв, негайно телефонуйте до поліції, постарайтеся запам'ятати і детально описати зовнішність і особливі прикмети шахраїв — це полегшить їх пошук і допоможе запобігти іншим злочинам.