Очікують результатів аналізів всі контактні особи

Як ми уже повідомляли в Павлограді 8 травня виявлено 4 випадки COVID-19. Усі захворілі – медики лікарні інтенсивного лікування ( лікарня №4). Сьогодні цю інформацію офіційно підтвердили у відділі регіональної політики Павлоградського міськвиконкому.

«Станом на ранок 10.05.2020 року по місту Павлограду зафіксовано чотири нових випадки захворювання на COVID-19. Всі випадки серед медичного персоналу лікарні інтенсивного лікування. За минулу добу відпрацьовані всі контактні особи, взято матеріал для проведення ПЛР та направлено його до лікарні ім. Мечникова. Всіх поміщено під самоізоляцію та проведено дезінфекційні роботи» – йдеться у повідомленні.

На сьогоднішній день під наглядом лікарів знаходяться дев’ять хворих на COVID-19. Всього з початку епідемії в місті зафіксовано п’ятнадцять підтверджених випадків захворювання.

До лікувально-профілактичних закладів міста за минулу добу не надходило пацієнтів з пневмонією. Всього в лікарні інтенсивного лікування перебуває на лікуванні 8 пацієнтів з пневмонією.

Під наглядом медичних працівників на самоізоляції 14 днів знаходиться 19 осіб, які прибули до міста або мають вірогідність контакту з хворими на коронавірус. 173 особи завершили період самоізоляції.