Після 22 травня в Україні може повноцінно запрацювати наземний громадський транспорт – міністр

Складніша ситуація з метрополітенами, тому в міністерстві не говорять, коли він запрацює.
До 22 травня різких змін щодо громадського транспорту не буде, і більша кількість людей зможе користуватися ним після цієї дати. Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі одного з телеканалів.

«Якщо ми говоримо про більш широке коло, яке зможе використовувати громадський транспорт, то це вже після 22 травня. Однак можна зазначити, що буде функціонувати весь транспорт як в Україні, так і не в Україні в рамках нової реальності. Тобто тотальний масочний режим обов'язкові температурні перевірки у місцях великого скупчення, постійна дезінфекція», – каже міністр.

Тобто до 22 травня у Міністерстві інфраструктури змінювати норми щодо транспорту не планують. Ті правила, які зараз діють у містах, продовжують діяти далі. Це обмеження щодо кількості людей, у деяких містах проїзд за перепустками.

Складніша ситуація з метрополітенами. У міністерстві інфраструктури не кажуть, коли запрацює метро.

«Доволі важко буде у метро на рівні вагонів контролювати, скільки людей зайшло. Щоб організувати цей процес перевірки і такого важливого необхідного контролю, то це вимагає певного часу і організації. Тому теж на 22 (травня – ред.) ще точно ніхто не готовий«, – розповів Владислав Криклій.