МОЗ розробило рекомендації по роботі спортклубів і фітнес-центрів в період карантину. Документ опублікований в понеділок, 18 травня, для громадського обговорення


Пропонується вимірювати температуру всьому персоналу і відвідувачам спортклубів і не допускати до занять тих, у кого вона вище 37,2 градуси.
Також пропонується встановити норму не більше однієї людини на десять квадратних метрів при індивідуальних заняттях і не більше одного на п'ять метрів - при групових тренуваннях. Їх пропонується проводити виключно за попереднім записом, не більше ніж для 10 осіб, а на вході розмістити спиртовмісні антисептики.

На період карантину МОЗ хоче заборонити використання багаторазових тканинних рушників, розміщення в доступі клієнтів рекламних брошур, журналів та інших поліграфічних матеріалів.

Також серед пропозицій: закрити роботу басейнів, саун, масажних салонів, фітнс-барів і дитячих кімнат, заборонити роботу дитячих секцій - для дітей у віці до 14 років.

Планується заборонити одночасне використання багатофункціональних тренажерів декількома відвідувачами.

Нагадаємо, раніше був оприлюднений режим роботи дитсадків після пом'якшення карантину. Дітям будуть міряти температуру щоранку, а потім вони будуть більше перебувати на повітрі. Також буде заборонено використання м'яких іграшок, тканинних рушників і килимів.