А от Межиріцька та Троїцька громади об'єднаються 

При цьому 200 га землі громади дістанеться Тернівці. Павлограду теж перейде частина землі Троїцької громади.
Про такі плани написав на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат по виборчому округу №36 Роман Каптєлов.

«Сьогодні, на засіданні Кабінету Міністрів України було затверджено план меж громад Дніпропетровської області. Цей план закладає основу розвитку громад на роки вперед. Це дуже важлива подія!
Я займав активну позицію у цьому питанні (не обійшлося навіть без конфліктів та скандалів), адже розумів наскільки це стратегічно важливе питання. І питання складне, адже треба врахувати і думки громад і місцевого бізнесу, а також дотриматися правил що Кабмін заклав у формування нових меж.
Врешті, у Павлоградському районі зміни торкнуться таких громад:
1. Об’єднуються Межиріцька та Троїцька громади. Справедливо, оскільки такого фінансового перекосу бути не повинно: Межиріч на одну людину близько 2500 грн, а в Троїцькому - 35000 грн. на одного жителя. Тепер гроші рівномірно розподілені по громаді, що дозволить розвиватися всій території.
2.Виправлено зауваження щодо розриву дорогою території м. Павлограда. Частина землі Троїцької громади переходить до м. Павлограда. Це дасть місту додаткові можливості для розвитку.
3. Міністерство врахувало думку місцевих громадян та залишило Богданівську громаду окремою, з умовою, що частина землі (близько 200 га) відійде місту Тернівка (до цього Богданівська ОТГ охоплювала в кільце м. Тернівка, в якої не залишилось землі для розвитку міста). Це знову ж таки позитив для Тернівської громади», - написав Роман Каптєлов.

Нагадаємо, що раніше Роман Каптєлов наполегливо говорив про те, що Богданівська громада має приєднатись до Тернівки.

Матеріал за темою: Народ зажадав від свого слуги привселюдних вибачень