Сьогодні в зоні ООС загинув 31-річний Євген Сафонов 

Він проходив службу за контрактом з 30 січня 2019 року. Повідомляє відділ регіональної політики Павлоградського міськвиконкому.
Євген служив у протитанковому артилерійському взводі та загинув 21 травня під час участі в операції Об’єднаних сил, виявивши стійкість та мужність, виконуючи свій військовий обов’язок.

Сафонов Є.М. народився 25 листопада 1988 року в м.Павлограді, навчався в школі №8, в 2007 році отримав спеціальність електрогазозварювальника в Павлоградському Західно-Донбаському професійному ліцеї, працював на павлоградських підприємствах, останнім часом- на шахті «Тернівська».

У Євгена також залишилася мати, брат, дружина. Осиротів 2-річний син Денис.

За повідомленням проесслужба 93 ОМБР Холодинй Яр Євген загинув сьогодні о 4-й ранку, потрапивши під ворожий обстріл.

"О 4-й годині ранку вантажівка, якою їхали холодноярці, потрапила під ворожий обстріл. В автомобіль влучила міна 120 калібру, через що Євген загинув, а його товариші отримали уламкові поранення та контузії. Важкопоранених серед них немає. Євген був номером обслуги у протитанковому дивізіоні. Мав позивний «Сафон». У холодноярську бригаду прийшов у січні 2019 року. І хоча офіційно раніше участі у бойових діях не брав, побратими зазначають, що Євген ще у 2014 році бачив війну на власні очі. У перший рік боротьби проти російської окупації на Донбасі «Сафон» певний час воював у складі добровольчого батальйону «Айдар». У бригаді ж служив разом із друзями з рідного міста. Відвоював пліч-о-пліч із земляками ротацію під Авдіївкою, а потім – на Луганському напрямку. Під обстріл друзі також потрапили разом", - йдеться у повідомленні.