У Павлограді громадський транспорт знову переповнений? 

Згідно з розпорядженням  головного санітарного лікаря Віктора Ляшка , міністерство охорони здоров’я розробило  вимоги щодо перевезення пасажирів громадським міським, приміським та міжміським автомобільним транспортом. 

Водіям автобусів мають вимірювати температуру перед початком робочої зміни. Працівників із температурою вище 37,2 і ознаками ГРВІ на роботу не допускатимуть. 

Водії та кондуктори під час роботи мають бути в маках чи респіраторах, а також не допускати в салон пасажирів без масок. У межах міста можна перевозити не більше пасажирів, ніж місць у, передбачених техпаспортом, а у межах області – не більше 50% від сидячих місць. На автостанціях мають облаштувати місця для антисептиків, а також провітрювати її кожні дві години. Роботу залів очікування поки що не відновлюватимуть. 

Проте, схоже на те, що  ці вимоги не стосуються  пасажирських перевезень у Павлограді. Зокрема, у маршруті №8 пасажирів у салоні, як і раніше, було, як кажуть «набито». Цей момент пасажири зафіксували  на фото. 

«Люди в салоні автобуса були не задоволені тим, що водій зупинився і набрав чимало стоячих пасажирів. Проте водій на це не зважав», –  розповіла tv-news.dp.ua пасажирка автобуса.

Нагадаємо, що карантин в Україні триватиме до 22  червня. На даному етапі маємо лише пом’якшений варіант карантину. То ж певні обмеження  тривають. 

Хто має слідкувати за їх дотриманням?