Компанія АТ «Дніпропетровськгаз» впроваджує новітні сервіси для клієнтів 

Відтак, щоб сплатити за послугу з доставки газу чи передати показники лічильника, не обов’язково відвідувати банківські установи та відділення газорозподільної компанії, достатньо лише мати комп’ютер чи смартфон. Спеціально для клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» було розроблено онлайн-сервіс Особистий кабінет на сайті 104.ua.

За допомогою інтернет-ресурсу споживачі газу можуть за декілька хвилин здійснити оплату за послуги з розподілу, перевірити стан особового рахунку, проаналізувати обсяги спожитого газу та дізнатися актуальні тарифи.

Окрім цього, у споживачів з'явилась унікальна можливість скористатися функцією «Експрес-реєстрація». Відтепер, для того, щоб стати користувачем Особистого кабінету, клієнтам АТ «Дніпропетровськгаз» варто лише зателефонувати до контакт-центру за номером (067) 00 90 104 і повідомити оператору номер особового рахунку. Після розмови на мобільний телефон надійде смс-повідомлення, в якому будуть вказані логін та пароль для входу на сайт 104.ua.

Далі необхідно перейти за посиланням на сайт, зазначити дані для входу та насолоджуватися перевагами онлайн-ресурсу. Кожен має можливість вирішувати всі «газові» питання в декілька кліків!