Аналогів в Україні ще немає 

Корпорація «Богдан» офіційно подала заявку для отримання патенту на встановлення системи очищення та знезараження повітря і поверхонь в салоні пасажирського транспортного засобу.
Про це повідомляє пресслужба корпорації «Богдан» .

«Богдан» офіційно подав заявку для отримання патенту на встановлення системи очищення та знезараження як повітря, так і поверхонь в салоні пасажирського транспортного засобу, аналогам якої в Україні ще немає. Такі комплексні системи будуть встановлюватися в усіх автобусах і тролейбусах, які надалі виготовлятимуться в цехах луцького «Богдан Моторс», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що така система очищає та знезаражує повітря і поверхні в салоні автобусів і тролейбусів від будь-яких шкідливих частинок, мікроорганізмів і вірусів.

Для обробки на кінцевих точках маршруту будуть встановлені бактерицидні безозонові кварцові лампи, а протягом всієї мандрівки в салоні з пасажирами працюватиме бактерицидний рециркулятор повітря.

В корпорації наголошують, що не нові автобуси та тролейбуси «Богдан» також можна буде переобладнати та встановити у них такі комплексні системи очищення і знезараження.

Бактерицидні безозонові лампи вбивають віруси, в тому числі грипу, бактерії, мікроби, цвіль, грибки, дріжджі, спори та інші інфекційні мікроорганізми.