Не стало бійця 25 Окремої Повітрянодесантної Дніпропетровської Бригади Євгена Жарікова

Про це повідомляється на офіційній сторінці у Facebook Павлоградського осередку військово-патріотичного клубу "Айдар"

"За два роки служби боєць зробив декілька стрибків з парашутом. Хлопці згадують, що навіть в кого серед них і був страх перед падінням, то за веселою посмішкою й жартами вони всі його приховували, так само, як і Євгеній.
Комбат говорить, що юнак хвилювався за родину й переймався, що не міг вчасно допомогти рідним, коли був на війні.
Друзі згадають, що побратим рідко коли ділився своїми спогадами про минуле, а от плани на майбутнє мав. Хотів поїхати працювати до Києва.
Його бабуся крізь сльози говорить, що по завершенню контракту, Євгеній мав бажання піти вчитися до університету, щоб стати викладачем, його цікавили гуманітарні науки.
Для молодшого брата він був прикладом і допомагав його виховувати разом з бабусею, після смерті хворої матері.
Сусіди з теплом згадують про молодого парубка й повірити не можуть, що так рано з життя йдуть найкращі. Напевно доля не завжди справедлива до тих, хто заслуговує на її прихильність.
Але чи то через гріхи попередніх життів, чи прикрий нещасний випадок, чи взагалі існує відповідь на питання "Чому?" та в родину прийшло горе і рідні отримали повідомлення про смерть військового", - йдеться у повідомленні.

Прощання з бійцем 25 Окремої Повітрянодесантної Дніпропетровської Бригади відбудеться 25 травня о 10.30 за адресою: вул.Заводська буд.41(р-н Хімзавод).
Поховають Євгена на кладовищі с.Веселе о 12.00.