25 травня до будівлі Дніпро ОДА вийшли декілька сотень мешканців Троїцької та Межиріцької об'єднаних територіальних громад


Люди виступають проти рішення Кабміну, відповідно до якого до Троїцької ОТГ планується приєднання Межирицької об’єднаної громади. Рішення було прийнято без проведення громадських слухань, консультацій, зустрічей з членами громади тощо. Хоча згідно із законодавством такі процедури повинні були проводитись. Тобто, думка громади залишилась поза увагою. Окрім того, планується також частину земель Троїцької громади передати Павлограду.

«Ми проти приєднання нас до Межиріцької громади. Адже в Законі ніде не прописано, що повинні об'єднатись громади. Мова йде про ті села, котрі залишились поза об'єднаннями. Ми також вимагаємо підтвердження того, на якій підставі оголошено народним депутатом Каптєловим рішення про відчуження земельних ділянок Троїцької сільської ради на користь Павлограда. Вони кажуть, що у нас розрив території і мала чисельність населення. Але ми заперечуємо цей факт, до нас можливе приєднання Писарівської сільської ради. А розрив території у нас відбувається лише трасою державного значення по вул. Дніпровська, тобто до Дніпровської наша земля і далі, де 4 лікарня, комариний острів і далі пішло», – розповіла tv-news.dp.ua заступник голови Троїцької громади Ольга Голосна.

Вона також додала, що на даний час мітингарі готують відповідне звернення до Кабміну та міністерства розвитку територій. І дуже сподіваються, що влада їх почує та внесе зміни до свого рішення.

Із учасниками акції спілкувався директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської обласної адміністрації Петро Лашин. За його словами Мінрегіон та обласна адміністрація при прийнятті такого рішення враховували методику формування спроможних територій.