Принаймні така світла мета стратегічного плану розвитку міста 

Реалізація плану розрахована на 5 років. Перший, підготовчий, етап уже пройдено. На даний час робоча група приступила до наступного етапу – планування.

До складу робочої групи по розробці стратегії розвитку міста увійшли представники органів місцевого самоврядування, бюджетних установ (19 осіб), Громадських організацій (9 осіб), бізнесових структур (10 осіб), комунальних підприємств (3 особи).

Під час підготовчого етапу члени робочої групи провели опитування мешканців міста. У ньому взяли участь представники різних сфер діяльності віком від 15 до 63 років.  Розповіла начальник відділу економічного розвитку Павлоградського міськвиконкому Тетяна Штонда.

 «Аналіз показав, що сильними сторонами громади  є сприятливе географічне розташування, наявність вільних земельних ділянок, наявність логістичної інфраструктури, висококваліфікована робоча сила.  Місто багате історичною спадщиною, музеї, театри, мистецькі колективи високого рівня, налагоджена система міського транспорту та логістика міських перевезень. Якість життя  в місті у порівнянні з іншими містами майже не відрізняється. Так відповіла більшість опитаних», - розповіла Тетяна Штонда.

 Слабкими сторонами,  згідно з опитуванням, є система водопостачання, дефіцит бюджету розвитку, наявність  тіньового ринку робочої сили, відтік кадрів з міста, природне скорочення населення, відсутність сортування та  перероблювання твердих побутових відходів.

Реалізація стратегічного плану має перетворити недоліки на переваги. В кінцевому результаті життя в місті  має стати комфортнішим та безпечнішим.

Над розробкою стратегічного плану робоча група має працювати до серпня 2020. Далі він пройде обговорення і після цього  документ передадуть на затвердження депутатів міської ради.