31 травня 81-річна Турченко Марія Миколаївна вийшла з дому, але назад так і не повернулася 

Жінка живе в селі Маївка в Дніпровському районі. Куди вона попрямувала і де знаходиться зараз – ніхто не знає. Зв'язку з нею немає. Родичі та близькі жінки вкрай стурбовані, тому звернулися за допомогою до поліції, волонтерів та кінологів.

2 червня на пошуки зниклої жінки виїздили кінологи волонтери Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарес». Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла керівник загону Лариса Борисенко.

«Силами поліції, поліцейських кінологів, рідних зниклої і місцевих волонтерів опрацьовані величезні території. Тільки кожен з наших розрахунків пройшов вчора по 15 - 25 кілометрів (собаки набагато більше): території біля доріг, поля, лісосмуги, яри, берегові зони, балки, яри .. Дуже складний пошук і поїздка. Дякуємо поліцейським Дніпропетровського РВ, з якими ми прожили цей день, за страховку, супровід, правильне ставлення до людей і невичерпний оптимізм. Вдячні Начальнику поліції Павлограда Сердюку Дмитру Івановичу за чуйність (єдиний водій на трасі Дніпро-Павлоград, який зупинився в темряві біля машини, на якій ми поверталися додому (в дорозі трапилася серйозна проблема), виявився Дмитро Іванович – начальник поліції Павлограда! На жаль, для рідних, як і раніше, невідомість. Пропала – не знайдено. Пошуки тривають», – написала Лариса Борисенко.

На голові у жінки була світла хустка. Ходить з паличкою, оскільки перенесла інсульт. Зріст – близько 165 сантиметрів, худорлява. Інформації про те, у що конкретно вона була одягнена, немає, але одяг сірих тонів.