Це уже третя акція по озелененню міста, котру проводять активісти 

25 деревцят павловнії висадили біля музичної школи №2 у Павлограді.
Щоразу до акції долучаються все більше людей. На цей раз участь у висаджуванні павловнії взяла також громадська організація "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Дніпропетровщини", випускники музичної школи.

В.о. директора музичної школи Людмила Бабарицька каже, що із задоволенням погодились на пропозицію висадити біля школи дерева та обіцяють доглядати за ними.

"Ми дуже хочемо, щоб наша школа стала ще гарнішою і докладаємо для цього максимум зусиль. Дерева прикрашатимуть територію. І в цілому наше місто стане кращим. Ми будемо доглядати за цими деревами", – розповіла Людмила Бабарицька.

Саджанці павловнії люб'язно надав садовод-любитель Олександр Цуприк, пересленець з Луганської області. Каже, що павловнія – це дерево, котре швидко росте та гарно очищає повітря.

Активісти кажуть, що це не остання акція по озелененню міста. Найближчими днями мають намір висадити ще декілька десятків деревцят павловнії.

Нагадаємо, що цієї весни вони уже висадили близько 200 саджанці верби в районі селища ПЗТО та стільки ж на березі річки Вовча.